Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
kompresory klimatyzacji Warszawa
Menu


» Strona Główna
» Dodaj do Ulubionych

Czarodziejska Księga

» Księga Gości 0
» Dodaj do Księgi

Mój profil


Archiwum

2013
Czerwiec

Linki


Ulubieni


Opis

kompresory klimatyzacji Warszawa

Alternatory są źródłem prądu – podczas pracy silnika pojazdu mechanicznego zmieniają energię mechaniczną w prąd przemienny. Mają przewagę nad zwykłymi prądnicami prądu stałego z kilku powodów: są od nich lżejsze oraz mogą wytwarzać prąd zmienny trójfazowy przy małej prędkości obrotowej wirnika. Przede wszystkim alternatory Warszawa są znacznie wydajniejsze i skuteczne od prądnicy prądu stałego. Wpływa na to lokalizacja uzwojeń roboczych znajdujących się w stojanie alternatora, a nie w wirniku. Alternator jest napędzany za pomocą silnika.
Rozrusznik to podzespół elektryczno-mechaniczny, który odpowiada za uruchamianie silnika spalinowego. Rozruszniki Warszawa mogą być elektryczne, pneumatyczne oraz małe - spalinowe.Spośród wszystkich odbiorników umieszczonych w samochodzie to właśnie rozrusznik pobiera największą ilość prądu podczas rozruchu silnika. Z powodu niskich temperatur awarie rozruszników najczęściej zdarzają się zimą – wówczas następuje kłopot z uruchomieniem silnika.
Kompresory klimatyzacji – to mechaniczna część odpowiedzialna za napędzanie układu klimatyzacji, czyli za obieg czynnika chłodzącego w całym jej systemie. Napędza go pasek klinowy, prosto z silnika auta. To najdroższy segment tego układu. Jest bardzo dokładny. ważne jest to, aby często uzupełniać poziom oleju w układzie. Przez to kompresory klimatyzacji Warszawa będzie właściwie nasmarowany.
Głosuj (0)
samochodoweczesci923 11:48:01 20/06/2013 [Powrót] Komentuj